کارشناس شیمی شما

تامین کننده حرفه ای مواد شیمیایی - Zhishang Chemicals

تامین کننده برتر مواد شیمیایی API چین

خدمات اول، کیفیت اول، سود متقابل

اصرار بر ایجاد ارزش برای مشتریان

با مشتریان رشد کنید.

ما سولوسترید هستیم

مدیر دارد

چیزی برای گفتن

Shandong Zhishang Chemical Co., Ltd.

به عنوان یک تامین کننده باتجربه واسطه های ارگانیک. در چند سال گذشته، ما خدمات کارآمد و رضایت بخشی را به بیش از 6000 مشتری ارائه کرده ایم و در سطح بین المللی مورد تحسین گسترده قرار گرفته ایم. در آینده، ما تلاش خواهیم کرد تا به بیش از 100000 مشتری خدمات حرفه ای و متفکر ارائه دهیم و تلاش خواهیم کرد که اولین انتخاب شما برای خرید مواد شیمیایی API در چین باشیم، امیدوارم تجربه همکاری خوبی را برای شما به ارمغان بیاوریم. اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

0 +
محصولات
0 +
کشورها
0
سوالات

شرکت ما

کارخانه ما

کارخانه ما مساحتی بیش از 1000 متر مربع را پوشش می دهد. متعهد به خدمات رسانی به مشتریان، ارائه مواد شیمیایی API با کیفیت بالا.

اطلاعات تماس ما

Email: sales002@sdzschem.com
WhatsApp (WeChat): +86 17653113209
Tel: +86 17653113209

اخبار ما

خبرنگاران حرفه ای، بدون توقف، جدیدترین اخبار مربوط به مواد شیمیایی API – از جمله شرکت ها و صنایع را برای شما به ارمغان می آورند.

خدمات ما

شیشانگ شیمیایی متعهد به تولید و عرضه محصولات میانی ارگانیک با کیفیت بالا است. این محصولات تحت آزمایش های دقیق و کنترل کیفیت قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتریان ما را برآورده می کنند.

محصول سفارشی

خدمات محصول سفارشی در دسترس است. به عنوان یک تولید کننده، تامین کننده مواد آلی با تجربه، شرکت مواد جدید شاندونگ ژیشانگ، کارخانه ای با امکانات تولید حرفه ای دارد! ما می توانیم سنتز را سفارشی کنیم تا نیازهای منحصر به فرد مشتریان را برآورده کنیم.

خدمات محصول

نگرش خدماتی خوبی داشته باشید. قادر به ارائه خدمات به موقع، مدبرانه و حرفه ای برای رفع نیازهای مشتریان است.

قابلیت تحقیق و توسعه

این شرکت با 15 کارمند تحقیق و توسعه، شامل هشت دانشجوی کارشناسی ارشد و سه دانشجوی دکترا، مجهز است. راه اندازی یک آزمایشگاه انحصاری با مساحت بیش از 1500 متر مربع. داشتن دانش و تجربه غنی شیمیایی. قادر به ارائه خدمات پشتیبانی فنی و مشاوره حرفه ای.

شهرت ما

از شهرت خوبی برخوردار باشد. ما علاوه بر ارائه محصولات و خدمات قابل اعتماد به مشتریان، می توانیم منافع مشتریان خود را تضمین کنیم. هنگامی که کالایی را دریافت می کنید که با توضیحات ما مطابقت ندارد، می توانید با کارکنان پس از فروش ما تماس بگیرید و ما در کمترین زمان ممکن مشکل را برای شما حل خواهیم کرد.

Scroll to Top